Iš pirmo žvilgsnio daugybė įvairiausių tirpalų, kurie skirti lęšių priežiūrai, gali pasirodyti pakankamai panašūs. Tačiau nemaža dalis jų skiriasi kažkokiomis tik jiems būdingomis savybėmis. Žinoma, svarbiausia tokio skysčio užduotis yra užkirsti kelią mikroorganizmų bei bakterijų dauginimuisi. Kadangi jie gali pridaryti nemažai problemų ir netgi sukelti akių infekcijas. Tokia apsaugos funkcija dar gali būti vadinama paprasčiausiu dezinfekavimu, kuris šiuo atveju yra tikrai svarbus. O bio true tirpalas turi netgi dvigubą sistemą, kuri užtikrina dar geresnius rezultatus ir mažesnę tikimybę ant lęšių išlikti mikroorganizmams. Taip pat šis gaminys pasižymi optimaliu pH, todėl jo rūgštingumas labai artimas tam, kuris būdingas natūralioms ašaroms. O tai užtikrina, kad bus išvengta nemalonių pojūčių, kadangi akys nėra dirginamos. Be to, šis produktas nuo lęšių nuvalo ne tik nešvarumus, tačiau ir baltymines apnašas. Kurios yra pakankamai natūralus bei dažnas dalykas. Ir prie to dar reikėtų pridėti drėkinimo funkciją, kas užtikrina, jog akys neišsausės. Taigi, ypatingų savybių, kuriomis pasižymi šis gaminys yra tikrai nemažai.

Kuo svarbus lęšių skystis?

Dauguma žmonių, naudojančių lęšius, praktiškai kiekvieną dieną deda juos į specialų skystį. Žinoma, jeigu nešiojami vienadieniai lęšiai, tuomet to daryti nereikia, kadangi jie po naudojimo paprasčiausiai išmetami. Tačiau kitais atvejais tai būtina. Kadangi ant jų gali patekti įvairių mikroorganizmų, bakterijų ir paprasčiausių nešvarumų, kurie sudirgintų akis. O kai kuriais atvejais tai gali pasibaigti netgi akių uždegimu, kas būtų nelabai malonus negalavimas. Būtent todėl naudojamas valomasis kontaktinių lęšių tirpalas Biotrue. Jis svarbus, pirmiausiai, atliekama dezinfekcine funkcija. Kuri apsaugo akis nuo bet kokios rizikos ir pašalinių dalelių patekimo. Būtent šia savybe pasižymi praktiškai bet kuris rinkoje esantis lęšiams skirtas skystis. Žinoma, papildomomis ypatybėmis visi jų gali skirtis ir galima sutikti pakankamai įvairių variantų. Kurie pritaikyti prie pakankamai specifinių žmonių poreikių. Taip pat dalis jų sprendžia ir dažnas problemas, su kuriomis susiduriama nešiojant lęšius. Pavyzdžiui, sausėjančios akys, nemalonus dirginimo jausmas. Tam tikros medžiagos, kurias turi bio true tirpalas, padeda išvengti šių nepageidaujamų pojūčių. Todėl šio ar bet kurio kito skysčio naudojimas yra labai svarbus.

Kiek kainuoja valomasis skystis Biotrue ir kaip sutaupyti jį perkant

Nors tai pakankamai išskirtinėmis savybėmis pasižymintis gaminys, tačiau jo kaina tikrai nėra tokia aukšta. Ir todėl jis turėtų būti įperkamas daugumai. Žinoma, rinkoje galima rasti ir gerokai pigesnių variantų, tačiau kai kurių iš jų net lyginti tarpusavyje nevertėtų. Tuo tarpu kaina renkantis šį gaminį gali labai priklausyti ir nuo jo kiekio pakuotėje. Jeigu ji nėra pati didžiausia, tuomet suma gali nesiekti 10 Eurų. Aišku, tiek gali kainuoti didesnis variantas. Tačiau perkant reikėtų įsivertinti galimybes sunaudoti šį skystį, kadangi po kelių mėnesių laiko jis jau nebus tinkamas naudojimui. O norint sutaupyti reikėtų palaukti akcijų, kurių metu lęšių tirpalas Biotrue parduodamas su tam tikra nuolaida. Ir tokiu atveju galima įsigyti netgi ne vieną pakuotę, kadangi tai dažnai naudojamas ir reikalingas produktas.

https://www.lensor.eu/lt/kontaktiniu-lesiu-prieziuros-priemones/107/bio-true-300ml/