Ilgos suknelės ar trumpos suknelės – drąsiai galima sakyti, kad tai – vienas tų klausimų, į kurį atsakymo taip lengvai ir nerasime. O, galbūt, jo tiesiog neverta ir ieškoti, kadangi vienos dailiosios lyties atstovės pirmenybę teikti ilgai suknelei, o kitos sakytų, jog verčiau rinktis trumpą suknelę, ir ko gero, visos būtų savaip teisios. Vis tik, yra keletas ypatybių, kurios tampa tikrų tikriausiais privalumais, kai ilgas sukneles lyginame su trumpomis.

Daugiau šilumos ir jaukumo

Nors suknelės gali būti siuvamos iš pačių įvairiausių audinių (poliesterio, medvilnės, šilko, ir net vilnos) ir tai yra vienas svarbiausių kriterijų, kai siekiame atsakyti į klausimą, ar drabužis gebės jus sušildyti, nereikia pamiršti, kad ilgis – taip pat reikšmingas kriterijus. Tad, tikrai niekas negali nuginčyti fakto, kad dėvėdamos ilgą suknelę jausite daugiau šilumos ir jaukumo.

Daugiau paslapties

Ar galima susikurti paslaptingą įvaizdį? Tikrai taip ir būtent toks ir yra daugelio dailiosios lyties atstovių tikslas. Tad nereikia pamiršti, kad ilgos suknelės šiuo atveju yra puikiausias pasirinkimas. 

Patogiau

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad daugelis dailiosios lyties atstovių pripažįsta, kad dėvėti ilgą suknelę yra kur kas patogiau nei trumpą.

Taigi, kaip matyti, ilgos suknelės, lyginant su trumpomis suknelėmis, turi keletą pranašumų ir jie gali tapti lemiamu rodikliu toms, kurios nežino, kuriam iš dviejų drabužių teikti pirmenybę. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tikrai nereikėtų apsiriboti viena ilga suknele – įsigykite jų bent keletą. Tarp įsigytų, turėtų būti lengvo audinio suknelė, kuri puikiai tiktų dėvėti karštą vasaros dieną. Taip pat nepamirškite ir priešingybės šiam drabužiui – ilgos suknelės, pasiūtos iš storesnio audinio medžiagos, kuri patikimai jus šildytų darganotą dieną. 

Na, o toms, kurios nori taupyti savo laiką ar nori turėti galimybė apsipirkti nesekant parduotuvės darbo laiko, turėtų rinktis ilgas sukneles internetu. Ilgos suknelės internetu taip pat sudaro labai didelį pasirinkimą, tad sau tinkančią ras kiekviena – ir vietoje nustygstanti romantikė, ir klasiką bei pastelines spalvas mėgstanti ofiso darbuotoja.