siltnamis

Kokia yra polikarbonato šiltnamis kaina?

Tai vienas iš pačių populiariausių ir dažniausių pasirinkimų šiomis dienomis. Kadangi toks variantas pasižymi bene ilgiausiu ilgaamžiškumu. Tačiau jo ir kaina yra atitinkama, todėl kartais daliai žmonių gali pasirodyti pakankamai nemaža. Žinoma, tikslią sumą apibrėžti būtų labai sunku, kadangi viskas priklauso nuo pasirinkto varianto. Kurie gali skirtis tiek konstrukcija, tiek techniniais sprendimais, tiek ir savo dydžiu. Būtent pastarasis kriterijus neretai turi daug įtakos galutinei sumai. Tačiau čia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimams, kokio dydžio gaminio reikės ir kiek planuojama jame daržovių auginti. Bet renkantis optimalų variantą reikės išleisti kelis šimtus Eurų ir tai tikrai neturėtų būti vertinama kaip pernelyg didelė suma. Kadangi rinkoje polikarbonato šiltnamis nėra pigiausias variantas, tačiau būtent jis pasižymi geriausiomis savybėmis. Todėl tai yra savotiška investicija, kuri pradžioje kainuoja, tačiau ateityje nereikalaus papildomų išlaidų. Priešingai, negu gerokai pigesni variantai, kurių tarnavimo trukmė yra gerokai trumpesnė. Todėl ir pradinė kaina skiriasi.

Išmanusis šiltnamis ne tik palengvins darbus, bet ir sutaupys laiko

Naujų išmaniųjų technologijų teikiamais privalumais šiais laikais galime įsitikinti praktiškai kiekviename žingsnyje. Kadangi kuo toliau, tuo jų atsiranda daugiau ir jos apima vis įvairesnes sritis. Žinoma, ne visi sprendimai yra žadantys revoliucijas, tačiau dauguma jų tikrai prisideda prie lengvesnės kasdienybės. Ne išimtis yra ir toks pakankamai paprastas gaminys kaip šiltnamis. Kuriame iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog net nėra galimybės pritaikyti kažkokių naujovių. Tačiau šiuolaikiniai variantai jų turi netgi ne vieną. Pagrindinės yra susijusios su vėdinimu bei laistymu. Todėl dažniausiai palaistyti vienu metu galimą visą šiltnamio plotą ir tam užtenka paprasčiausiai atsukti vandens kranelį. Kadangi visur yra išvedžiota sistema žemėje, kuri tolygiai paskirsto vandenį. Tas tikrai leidžia sutaupyti laiko. O vėdinimas yra kontroliuojamas visai automatiškai. Todėl apie durų varstymą karštomis dienomis galima pamiršti. Kadangi sistema nuolatos fiksuoja vidaus temperatūrą ir priklausomai nuo jos pokyčių reguliuoja vėdinimo angų atidarymo lygį. O kai kurie gaminiai gali turėtų ir specialius ventiliatorius leidžiančius oro cirkuliaciją atlikti dar efektyviau.

Koks šiltnamis būtų universaliausias pasirinkimas?

Žinoma, geriausia yra rinktis asmeninius poreikius labiausiai atitinkantį variantą. Tačiau šiuo atveju nežinantiems, koks gaminys būtų geriausias sprendimas užsiimti daržininkyste, gali praversti ir universalus variantas. Kadangi būtent jis turėtų atitikti daugumos poreikius, jeigu jie nėra labai specifiniai. Ir toks gaminys yra šiltnamis klasika. Kuris net kaip ir pats pavadinimas sufleruoja yra klasikinis pasirinkimas, todėl tinka daugumai. Jis yra universalių matmenų, kurie leidžia užauginti pakankamai nemažą derlių, kurio gali pakakti šeimai. Tačiau tuo pačiu metu šis variantas nėra per didelis, todėl neturėtų likti neišnaudotos vietos. Be to, jis neužims ir labai didelės dalies sklypo, kas aktualu daliai žmonių. Kadangi daug vietos prie namų turi tikrai ne visi. Ir tokiu atveju didesnę jos dalį paskirti daržovių auginimui gali ir nesinorėti. Be to, optimalus dydis užtikrina ir tai, kad nebus išlaidaujama perkant pernelyg didelį ir brangesnį produktą.

Related Posts