Ne vienas pabuvojęs Krokuvoje sako, kad tai didingas miestas. Jie tikrai nepersūdo. Juk čia kadaise buvusioje sostinėje buvo karalių rezidencija. Jau vien tai sako, kad čia rasite ne vieną įstabią vietą. Vavelio rūmai – pagrindinis lankytinas objektas. O kur dar ne viena didinga pilis. Istorijos gerbėjai ir tie kurie mėgsta lankytis muziejuose, galėtų praleisti net keletą dienų juose. Mat čia tikrai daug nuostabių muziejų, kuriuose rasite daug įdomių ekspozicijų. Gamtos gerbėjai taip pat suras ką veikti.

Atostogoms prailgs, galite pasinaudoti automobilių nuoma, jeigu atkeliavote ne su savuoju, tuomet galėsite aplankyti ir apylinkes. Pasivaikščiokite po Krokuvos senamiestį, prisėskite atsigerkite skanios kavos ar suvalgykite desertą ir pasigrožėkite šiuo nuostabiu miestu. Žinoma, prieš kelionę nepamirškite rezervuoti viešbutį, kad netektų vėliau nusivilti, kai dauguma bus užimti. Nors viešbučiai Krokuvoje siūlo itin daug pasirinkimų.

Daugiau apie viešbučius Krokuvoje

Viešbučiai Krokuvoje tikrai nepasižymi aukštomis kainomis. Žinoma, penkių žvaigždučių viešbutis tikrai gali kainuoti ir kelis šimtus nakčiai dviem. Priklausomai nuo to kokie jūsų poreikiai ir biudžetas. Tačiau jeigu ieškote vidutinių kainų, kas tikrai čia rasite.

Lenkijos buvusioje sostinėje Krokuva viešbučiai itin patrauklūs. Rekomenduojame išsirinkti bent kelis variantus ir palyginti privalumus. Nustebsite, bet rasite kelis šimtus variantų. Jeigu norite leisti atostogas ramiai, rekomenduojame rinktis vilą ar apartamentus, kurie bus nuo centro nutolę bent keliolika kilometrų.

Krokuva viešbučiai

Atrasite ramybę ir tikrąjį poilsį. Išsinuomoję automobilį lengvai pasieksite visus lankytinus objektus. Taip pat galėsite pakeliauti ir po apylinkes. Viešasis transportas itin išvystytas ir patogus. Tad rekomenduojame pasižiūrėti, kad šalia jūsų pasirinktos nakvynės vietos būtų arti stotelės. Lengvai ir greitai pasieksite senamiestį ar kitas vietas.

Mieste Krokuva viešbučiai brangesni pačiame centre. Tačiau tai jokia paslaptis. Visuose miestuose taip. Apsistoti centre patogu keliaujantiems darbo reikalais ar trokštantiems pajusti tikrąją senamiesčio dvasią.

Dažniausiai standartiniuose numeriuose rasite nemokamą internetą, patogią lovą, privatų vonios kambarį, televizorių, neretai ir oro kondicionierių.

Kambariai itin modernūs. Viešbučiuose dažnai yra ir papildomi patogumai: grožio salonai, treniruoklių salės, spa centrai, baseinai, restoranai, bufetai, nuomos paslaugos. Išsinuomokite dviratį tikrai liksite sužavėti bei aktyviai praleisite savo laisvalaikį.