Jei parduodate paslaugas ar prekes, tačiau dar neinvestavote į internetinės parduotuvės kūrimą, tai pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl verta tai kuo greičiau padaryti.

Mažesni išlaikymo kaštai

Ne paslaptis, kad kiekvienas verslininkas nori džiaugtis puikiu lenu, tačiau nereikia pamiršti, kad pastarasis yra skaičiuojamas tik po to, kai atimamos visos patirtos išlaidos. Ypač nemažą jų dalį dažniausiai sudaro fizinės parduotuvės kaštai. Ir jei jie jums tapo tikrų tikriausia našta, verta akcentuoti, kad dažnu atveju, išlaikyti elektroninę parduotuvę kainuoja kur kas pigiau nei fizinę. 

Lankytojų srautas – visi šalies gyventojai, turintys kompiuterį, išmanųjį įrenginį bei interneto prieigą

Jei esate įkūrę fizinę parduotuvę, tai, nesunku pastebėti, kad klientų srautas yra pakankamai ribotas ir tik nedidelė dalis kitų miestų gyventojų atvyks į jūsų fizinę parduotuvę. Vis tik, ši situacija iš esmės pasikeis, jei bus sukurta elektroninė parduotuvė – joje greitai ir patogiai galės apsipirkti bet kuris šalies gyventojas, turintis kompiuterį ar išmanųjį įrenginį bei interneto prieigą. 

Taigi, akivaizdu, kad elektroninių parduotuvių kūrimas yra vienas iš tų procesų, į kurį verta kuo greičiau investuoti. Tai padidins lankytojų srautą, pardavimus, pelną ir t.t.  Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad elektroninių parduotuvių kūrimas – procesas, kuris tikrai negali būti išpildytas vos per dieną ar dvi – nemažai laiko pareikalaus vizijos išgryninimas, ir, žinoma, jos įgyvendinimas. Taigi, kiekvienas, kuris nori, kad būtų sukurta jo verslą reprezentuojanti interneto svetainė, turi atsakyti į įvairius klausimus: ar elektroninėje parduotuvėje bus galima vien tik apsipirkti, ar ir rasti naudingos informacijos? Kokie pagalbos sprendimai bus siūlomi, pavyzdžiui, ar bus parengtas išsamus apsipirkimo gidas, o gal įdiegta chat funkcija? Koks stilius bus pasirinktas – klasikinis, o gal modernus? Ar bus integruotas ir video turinys, ar apsiribojama vien tik tekstiniu turiniu? Kokia tvarka bus išdėstomos prekės? Kas rengs jų aprašymus – jūs ar kreipsitės į tekstų kūrėjus? Žinoma, radus atsakymus į šiuos klausimus, reikėtų juos dar kartą įvertinti bei patarti su profesionalu.